Prywatność i bezpieczeństwo

Witamy w naszym sklepie internetowym. Naszym celem jest to, że czujesz się tak komfortowo, korzystając z naszej witryny, jak zakupy w lokalnym centrum handlowym. Za każdym razem, gdy kupujesz produkt z naszego serwisu, poważnie traktujemy problem bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy podczas dokonywania zakupów podajemy numer karty kredytowej, informacje dotyczĘ ... ce fakturowania i wysyłki, wykorzystamy standardowĘ ... technologię SSL (Secure Sockets Layer), aby zapobiec przechwyceniu informacji.

Nasze zobowiązanie do prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby zapewnić bezpieczniejsze korzystanie z prywatności, podajemy niniejsze objaśnienie, wyjaśniając nasze praktyki i informacje dotyczące informacji online, które można uzyskać w zakresie gromadzenia i wykorzystywania informacji. Aby ułatwić znajdowanie tego ogłoszenia, udostępniamy je na naszej stronie głównej iw każdym miejscu, w którym mogą być wymagane informacje umożliwiające identyfikację użytkownika.

Informacje zbierane:
Niniejsze obwieszczenie dotyczy wszystkich informacji zgromadzonych lub zgłoszonych w naszej witrynie. Na niektórych stronach można zamówić produkty, składać wnioski i zarejestrować się w celu otrzymania materiałów. Typy danych osobowych zebranych na tych stronach to imię, adres, adres e-mail, numer telefonu, informacje o karcie kredytowej / debetowej. Na niektórych stronach można przesyłać informacje o innych osobach. Jeśli na przykład zamówisz prezent online i chcesz go przesłać bezpośrednio do adresata, musisz podać adres odbiorcy. W tym przypadku gromadzone są dane osobowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu.

Sposób wykorzystania informacji:
Używamy informacji podanych przez siebie podczas składania zamówienia tylko w celu wypełnienia tego zamówienia. Nie udostępniamy tej informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia. Używamy informacji, którą podajesz kogoś innego podczas składania zamówienia tylko w celu dostarczenia produktu i potwierdzenia doręczenia. Nie udostępniamy tej informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia. Używamy nieidentyfikujących i łączonych informacji, aby lepiej zaprojektować naszą witrynę i dzielić się z reklamodawcami. Na przykład możemy poinformować reklamodawcę o tym, że liczba osób odwiedzonych przez pewien obszar w naszej witrynie lub ich liczba wypełniła formularz rejestracyjny, ale nie ujawnia się niczego, co mogłoby zostać użyte do identyfikacji Tych osób. Wreszcie nigdy nie używamy ani nie dzielimy się danymi osobowymi dostarczonymi nam online w sposób niepowiązany z opisanymi powyżej, nie dając Ci także możliwości wyeliminowania lub w inny sposób zabronić takich niezwiązanych zastosowań.

Nasze zaangażowanie w ochronę danych

Aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić prawidłowe wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i administracyjne w celu zabezpieczenia i gromadzenia informacji zbieranych online.

Jak można uzyskać dostęp lub poprawić informacje:
Możesz uzyskać dostęp do wszystkich Twoich danych identyfikacyjnych, które zbieramy online i utrzymujemy przez wysłanie nam prośby na piśmie na adres podany na stronie Informacje. Używamy tej procedury w celu lepszego zabezpieczenia Twoich informacji. Możesz poprawić błędy faktyczne w danych osobowych, wysyłając nam żądanie, które w sposób wiarygodny wykazuje błąd. Aby chronić prywatność i bezpieczeństwo, podejmiemy także odpowiednie kroki w celu zweryfikowania tożsamości przed udzieleniem dostępu lub dokonaniu korekt.

Jak się z nami skontaktować:
Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości dotyczące tych zasad prywatności, napisz do nas e-mail lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta online.