Trzej Warriory tworzą drużyny All-NBA

Złote Państwo Wojownicy są najlepszym zespołem w lidze. Założyli arguably najbardziej utalentowany zespół w historii NBA. Są przyznawane za indywidualną wielkość.
 
Liga ogłosiła trzy drużyny All-NBA. Stephen Curry, Kevin Durant i Draymond Green zostali powołani do zespołu. Klay Thompson otrzymała również głosy, ale nie została powołana do zespołu.
 
Curry i Durant zostali wymienieni na drugą drużynę. Curry otrzymał 93 miejsca na drugie miejsce, ale otrzymał również pierwsze głosowanie za głosowanie. Durant uzyskał 66 głosów na drugim miejscu i trzy pierwsze miejsca.
 
To jest czwarty All-NBA Curry. Jego dwie kampanie MVP sprawiły, że trafił do pierwszej drużyny. Curry wynosił średnio 25,3 punktu, 6,6 asysty oraz 4,5 z rzędu na sezon. Prowadził zespół, gdy Durant zranił się.
 
To jego siódmy wybór All-NBA Duranta w jego karierze. Pierwszy zespół zrobił pięć razy wcześniej. Średnio wynosił 25,1 punktu, 8,3 rebounds, 4,8 asysty, 1,1 kibiców i 1,6 bloku na mecz, uderzając w 324 trzypunkty. Prawdopodobnie najprawdopodobniej zrobił pierwszą drużynę nad Kawhi Leonardem, jeśli nie zrani się.
 
Draymond Green jest po raz drugi w swojej karierze w zespole All-NBA. Był drugi Drużyna w zeszłym sezonie. Miał 10 punktów, 7 asyst, 7,9 zestrzelił 2 kradle i 1,4 bloki. Zielony prawdopodobnie będzie Defensywnym Graczem Roku.
 
Po przejściu z powrotem do kampanii MVP nie było miejsca, żeby Curry koszulki koszykarskie Cleveland Cavaliers trafił na pierwszą drużynę, pomimo tego, że naprawdę ją obaliła. Dla Thompson jest zbyt wielu wielkich strażników, aby zdobyć miejsce w tym sezonie. Urazy Durant przeszkodziły mu, a punktacja Greena była prawdopodobnie przeciwko niemu.
 
Pierwszym zespołem byli Russell Westbrook, James Harden, LeBron James, Leonard i Anthony Davis. ZA