Niespodzianka Cleveland Cavaliers: Czy Kay Felder może wyjść?

Cleveland Cavaliers przygotował Kay Felder w drugiej rundzie ostatniego sezonu nba koszulki. Po małym rookim roku, czy może wyrwać się w drugim sezonie?
 
Z 54-tkiem w tekście NBA z 2016 roku, marzenie Kay'a Feldera z NBA stało się rzeczywistością. Stojak z Oakland Unversity został opracowany przez panujących panów, Cleveland Cavaliers.
 
Technicznie rzecz biorąc, Felder został przygotowany przez Atlanty Hawks, a następnie sprzedał Cavaliers za gotówkę w nocy, co oznacza, że ​​był prawdopodobnie wybrany przez Cavaliers i właśnie wybrany przez Hawks. Wydaje się, że handel z gotówką jest trendem, jak to zrobił Złoty Statek w tym sezonie i nabył Jordan Bell, bardzo dobry wszechstronny gracz z Oregon.
 
Felder widział podłogę w 42 meczach dla Cleveland Cavaliers. Jego sezon był znacznie szerszy. Felder miał 10 stintów przydzielenia i odwoływania się do filii Cavaliers D-League, Canton Charge. Dla Cavsa, Felder wynosił średnio zaledwie 4,0 punktu na mecz, ale przeciętnie przyniósł imponujące 15,5 punktu na 36 minut. W Oakland Felder był strzelbarkiem o dużej pojemności, ale wytrwałość pokazana w NBA jest inna niż jego kolegialni przeciwnicy.
 
Felder wejdzie na swój drugi sezon z chipem na ramieniu. Chociaż z Charge koszulka Cleveland Cavaliers, Felder był jego starym ja, dominujący i przejęcia gier. To musi zaczynać się na NBA. Mając na uwadze powyższe, weźmy podziw do przeszłości i zobaczmy, jak gracze, których rozmiary przestały działać w swoich drugorzędnych kampaniach.