Mój ślub zawierał zaskakujące oświadczenie Daryla Moreya

W sobotę ożeniłem się. Moi przyjaciele zrobili idealny dzień, zarówno przezabawny, jak i autentyczny, zabezpieczając i czytając oświadczenie dyrektora generalnego Houston Rockets Daryl Morey podczas ceremonii ślubnej.
 
Dorastałem grając w gry Houston Rockets na szczycie, a następnie w Toyota Center. Słuchałem mistrzostw z 1994 roku w radiu z letniego obozu Boy Scout. Tytuł z 1995 roku, który oglądałem stojąc na stoliku do kawy.
 
Podczas college'u raz podniosłem wzrok znad stołu z kartami w mniej niż licencjonowanym domu pokerowym w Houston i rozpoznałem Matta Maloneya zajmującego miejsce przy stole.
 
W wieku 33 lat mogę jeszcze nosić niebieską koszulkę Clyde Drexler, którą dostałem na urodziny w gimnazjum. Jestem potworem, który jest właścicielem koszulki Rockets dla swojego kota, a przez ostatnie pięć lat byłem pisarzem nieobliczalnym dla The Dream Shake.
 
Życie wymaga zabawnych zwrotów. Opuściłem Houston 11 lat temu i od tego czasu mieszkam w 7 stanach. Cieszę się, że zakochałem się w mojej żonie i jej rodzinnym stanie Montana, gdzie mieszkamy.
 
Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy stoję na polu na szczycie góry Montana, koleżanki, którą miałem od szkoły podstawowej, która podczas uroczystości wygłosiła gratulacyjne oświadczenie ślubne od Daryla Moreya.
 
Muszę podziękować doktorowi Samowi Cookowi, który zabezpieczył oświadczenie i jest dumą Edinburga w Teksasie i Michaela Jaynesa, wieloletniego przyjaciela, który był właścicielem Dreamcast, w którym graliśmy niezliczone mecze NBA 2K. Nie NBA 2K serii, oryginalna NBA 2K z Allenem Iversonem na okładce.
 
O tak, i Daryl Morey. Nie tylko jest on najlepszym menadżerem NBA, ale także osobą, która wyraźnie chce objąć swoją dziwną celebrytę i pozwolić innym na dobrą zabawę.