Marcus Smart wycofał się z meczu Boston Celtics '1: "Wszyst

 

BOSTON - strażnik Bostonu Celtics Marcus Smart jest jednym z najbardziej koszulki nba dla dzieci emocjonujących piłkarzy NBA. Jego ognisty duch pomaga mu wyjść. Od czasu do czasu boli go. Niedzielę oboje.
 
Po trudnym ćwiartku czwartym kwartale, Smart powiedział, że wycofał się z 123-111 wygranej w meczu 1 z Waszyngtożnymi Czarodziejami.
 
- Właśnie postanowiłem wykupić się - powiedział Smart. "Wszystko pójdzie źle, a ja popełniałem parę błędów, wszyscy dobrze bawili się, więc zdecydowałem się wyprowadzić i pozwolić wszystkim dalej i naprawdę uspokoić się i przygotować się na powrót do gry, gra."
 
Przed rozpoczęciem dwóch obrotów i fauli fauli na początku czwartego kwartału, Smart zrobił wiele, aby pomóc załadować wielki comeback Celtics. W ciągu 30 minut zdobył sześć punktów, cztery asysty, trzy bloki i trzy kary w typowo dziwnej linii statycznej, z +12, pokazując, że był częścią ważnych przejazdów. Po tym, jak Celtics otworzyli grę po złej stronie meczu 16-0, Smart podbił się, aby pomóc prawym okrętom. Był na dworze, aby rozpocząć trzeci kwartał, kiedy jego zespół położył kolejny duży napływ.
 
Ale Smart zdał sobie sprawę, że boli Celtics. W ciągu 30 sekund od początku czwartego kwartału wyrzucił leniwy przejazd, który John Wall odsunął, został zdelegowany przez Otto Portera i popełnił faul w tyle. Po krótkiej przerwie powrócił do gry, ale nie trafił na twardy strzał, a następnie zagroził Bojanowi Bogdanovicowi na 3 punkty. Czteropunktowa rozgrywka Bogdanovica obaliła Bostona, który miał 15 punktów, aż do czterech.
 
Nie wiadomo, kiedy Smart wycofał się z gry. Ale po czwartym kwartale po raz drugi wyruszył do finału 7:08. Trener Brad Stevens, który wycofał się z obrotu, trenował Jay Kilka minut.
 
- Tylko obroty i głupie faulki - powiedział Smart. "Wiem, że nie potrafię popełnić tych błędów, po prostu chciałem się wydostać, zmusić się i narzekać na mój zespół, te dudy się ruszały i trzymały mnie w spokoju, a ja nie chciałem zepsuć rowka. Naprawdę przywitał się i gotów, kiedy Brad zadzwonił do mnie.
 
- Zrobiłem to wcześniej - dodał Smart. "Wiem, lepiej, aby po prostu wyjść i szybko odetchnąć, a potem powstrzymać się od siebie, niż dalej i tym samym popełnić błędy".
 
Inteligentny realizuje będzie debata na temat jego decyzji wokół Nowej Anglii. Może postanowił wycofać się z gry i poradzić sobie z emocjami, ale także szkodzi jego zespołowi, że natychmiast nie może wyrwać się z funk. A gdyby Brown nie wydał kluczowych minut w dół odcinka? Inteligencja Smart mogła być przyczyną rozczarowujących strat.
 
Zamiast tego jest to punkt dyskusji po dobrej wygranej, aby otworzyć drugą rundę.
 
- Niektórzy prawdopodobnie myślą, że to trochę egoistyczne - powiedział Smart. "Myśleli, że byłem naprawdę zły, Koszulki nba Boston Celtics ale to naprawdę nie było. Czułem się jak w tej chwili byliśmy i moje sztuki z dwoma obroty z powrotem-to-back, a dwa faul, zanieczyszczenie 3 Point shooter - coś, o czym wszyscy wiemy, że nie powinniście robić - zwłaszcza, że ​​dostaje i-1, który pobudza ich rytm i idą dalej.
 
"Czułem się wtedy jak dla mnie i dla mojego zespołu, że nie robiłem nic, co mogłoby pomóc". Więc ci faceci, wszyscy inni grali, nie byłoby dla nich fair i dla tego zespołu dla mnie A nie dać chłopakom, którzy grali dobrze, a takie rzeczy tak dalej - i pozwalając sobie na popełnianie błędów. Więc myślę, że to z punktu widzenia dojrzałości, inni mogą się na to patrzeć inaczej ".