James Harden mówi, że dodawanie Carmona Anthony'ego do rakiet bę

Panujący NBA MVP James Harden nie widzi powodu, dla którego Carmelo Anthony będzie miał problemy z dopasowaniem się do Houston Rockets.
 
Rozmawiając z Trybunałem Graczy, Harden powiedział, że "łatwo" zaaklimatyzować Anthony'ego w rotacji, ponieważ Rockets to zespół z "wieloma wysokimi ilorazami IQ".
 
The Rockets ogłosiły podpis Anthony'ego 13 sierpnia po tym koszulki koszykarskie nba, jak Atlanta Hawks wykupił ostatni rok swojej umowy w zeszłym miesiącu.
 
Jeszcze zanim Anthony oficjalnie dołączył do Houston, Harden mówił o tym, jak łatwe będzie jego przejście do zespołu.
 
"Chodzi o komunikację" - powiedział Harden w lipcu dziennikarzom. "Oczywiście, istnieje wiele ego, dużo talentu, ale niektóre z nich muszą zostać poświęcone, abyśmy dotarli tam, gdzie powinniśmy iść. Oczywiście każdy na świecie wie, co Carmelo przynosi, jak utalentowany i utalentowany jest , a on ma jeszcze wiele do zrobienia. "
 
Największym wyzwaniem Anthony'ego będzie odzyskanie punktów. 10-krotny All-Star osiągnął średnią 16.2 punktu na mecz i strzelił najgorszego 40.4 procent w karierze w ubiegłym sezonie w Oklahoma City Thunder.
 
W zeszłym roku były pytania o to, jak dobrze Harden i Chris Paul dostosują się do grania razem Houston Rockets nba koszulki. Eksperyment ten doprowadził do tego, że Rockets wygrywają 65 gier z serii franczyzowej podczas sezonu regularnego i dochodzą do 7 finału Konferencji Zachodniej Konferencji.