Houston Rockets zgłosi się do obozu szkoleniowego Team USA

Rakiety Houston Rockets będą miały wielu przedstawicieli, ponieważ Team USA rozpocznie tu obóz treningowy za kilka miesięcy. Kto prawdopodobnie dokona ostatecznego cięcia w drużynie?
Rakiety Houston Rockets czekają na kolejny ruchliwy lato. Częścią krzątaniny będą ruchy offseasonowe, które zespół zamierza wykonać, podczas gdy niektóre z nich są zabawne, takie jak Rockets z trzema przedstawicielami obozu szkoleniowego Team USA, które odbędą się na początku sierpnia.
 
James Harden jest oczywistym głównym utworem Rockets, który będzie obecny i doprowadzi do ostatecznego cięcia w składzie Team USA. Pozostali dwaj z zespołu, który będzie na obozie treningowym, to Eric Gordon i P.J. Tucker.
 
P.J. Tucker jest typem faceta, którego zawsze lubisz mieć na podłodze. W zespole pełnym supergwiazd Team Team może używać Tuckera do robienia rzeczy, które nie pojawiają się w wynikach wyszukiwania, zawsze. Prawdopodobnie nie stworzy ostatecznej listy, ale nigdy nie wiadomo! Kenneth Faried stworzył zespół w 2014 roku.
 
Eric Gordon może zapewnić zespołowi wspaniałe zdjęcia. EG zazwyczaj wykonuje zdjęcia z bardzo dalekiego zasięgu, więc krótsza międzynarodowa linia 3-punktowa może być dla niego odrobiną ulgi. Będzie miał okazję pracować w zespole, ale, podobnie jak Tucker, prawdopodobnie będzie to strzał w dziesiątkę.
 
Jest to interesujące ogłoszenie dla Rockets już teraz, ponieważ oczekuje się, że będą handlować jednym z Gordon, Tucker i Clint Capela. Byłoby trochę niezręcznie, gdyby obecne rakiety były na obozie treningowym z kimś, kto ostatnio handlował.
 
Krążą plotki, że Rockets szukają rozszerzeń z Gordonem i Tuckerem, więc może obaj będą w składzie w przyszłym sezonie. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć na początku sierpnia, ale gratulacje dla tych trzech osób, które otrzymały nazwę od pierwszego zespołu!