Brooklyn Nets gości wstępny trening dla Damyena Dotson

Jednym z graczy, który w pełni wykorzystał wstępny proces, jest były strażnik Houston Damyean Dotson. W środę pracował dla Brooklyn Nets.
 
Powtarzający się temat rozwija się w strategii wstępnej Nets: docelowych graczy z możliwością rozciągania podłogi. Faceci z NetsDaily mają pełny rozkład zaplanowanych treningów w tym tygodniu i wskazują na to samo pojęcie. Nie powinno być zaskoczeniem, gdy Sieci atakują strzelców. W końcu wzrosła do czwartej trzeciej próby na mecz (31,6), łącząc się tylko z 33,8% tych prób, co jest dobre dla piątego co do najgorszego w NBA. Liczby te nie są lepsze niż przewidziano w Marks / Atkinson.
 
Poznaj Damyena Dotson. A 6'5 ", 202 funtowej strzelnicy z Uniwersytetu w Houston. Przez pierwsze dwie noce kolegialne spędził na Oregon Ducks i został umieszczony w drużynie PAC-12 All-Freshmen po zdobyciu 11,4 punktu za gra w 27,9 minut na mecz. Po przejściu pewnych kwestii prawnych w stanie Oregon, Dotson wyjechał do Houston, swojego rodzinnego miasta.
 
Dotson, 23 lata, starał się pokazać elitarne zdolności do zabawy w swoim czasie w Oregonie i Houston. W trakcie swojej kariery zawodowej wygrał średnio 1,1 asysty na mecz. Prawdziwe wersje mają go na swoim miejscu, niektóre zakładają go jako drugi, późny drugi, a inni są to szansa.
 
Wielu przyciąga Dotson do "sypialni podsufitowej" i właśnie tego właśnie szuka Brooklyn. Czy mógłby to być na 57 miejscu w Brooklynu, czy będą musieli podjąć decyzję, aby go wybrać?
 
Zaledwie około dwa tygodnie do czasu wykonania projektu, koszulki koszykarskie Brooklyn Nets gracze są obecnie poważnie poddawani ocenie. Każdy zespół czuje się inaczej na temat niektórych graczy, a jego ciężko powiedzieć, dokąd Dotson pójdzie na noc. Jeśli więc Brooklyn będzie zmęczony jego występem w środę, to 22 maja Dotson stanie się Siecią.