Boże do nowego celu Lakersów

Los Angeles Lakers miał bardzo duży program dla wolnych agentów latem 2018 roku, a LeBron James i Paul George byli dobrze znanymi graczami. Jednak niedawny upływ czasu ujawnił, że Lakers oprócz tych dwóch graczy, ale także DeMarcus - Cousins ​​jako nowy cel gonić.
 
Lakers ścigają kuzynów jest bardzo dobry powód, jest on jednym z najbardziej wszechstronnych ośrodków w lidze, jest niezwykle rzadki w lidze, zarówno głosować na trzy punkty, ale także w czasie po burzy. W międzyczasie Cousins ​​wciąż jest bardzo dobrym przechodniem, co pozwala mu stać się bardzo ważnym rdzeniem ofensywnym drużyny.
 
Oczywiście, Cousins ​​urodził się z cierniowymi atrybutami, a jako lider, jego temperament sprawiał, że ciężko było zebrać drużynę, więc co by się stało z młodym zespołem, takim jak Lakers? Jak dużo ludzi wydajności trochę się martwi. Ta reputacja "raków" w szatni najwyraźniej nie jest najlepszym kandydatem, ale niezaprzeczalnym jest to, że jest jego najlepszym talentem. Plan Lakersów ma jednocześnie wprowadzić Cousins, a następnie przyciągnąć do Los Angeles Jamesa lub George'a, dzięki czemu Lakers mogą od razu skoczyć do najwyższej drużyny dzięki sile mistrzostw.
 
Bardzo młody zespół, taki jak Lakers, chce przyciągnąć Jamesa i George'a, aby dołączyć, wciąż jest dość trudny, w końcu te dwie gwiazdy są celem mistrzostw, Lakers są zbyt młodzi, ogólna siła nie może spełnić tego wymogu . Jeśli jednak kuzyni mogą dołączyć do Lakersów, ponieważ James i George są niewątpliwie wielką atrakcją, stworzyli zespół zatłoczonych na czerwono możliwości poprawy.
 
Kuzyni osiągnęli średnio 25,4 punktu, 12,7 zbiórki, 5,1 asysty, 1,6 przechwytu i 1,6 bloku na mecz w tym sezonie. Jest to niezwykle wszechstronny gracz, który nieuchronnie uczyni go ważnym graczem na wolnym rynku agentów 2018 ściganym przez drużyny.
 
W tym samym czasie, w składzie Lakers mają również problemy do rozwiązania, Julius - Randle zostanie ograniczonym wolnym agentem tego lata, zespół nie zamierzał go opuścić, wszystkie rodzaje plotek handlowych były The Lakers zaczęli go wyrzucać półki gotowe do handlu.
 
Celem Lakers jest wprowadzenie supergwiazdy w 2018 roku, więc głównym celem zespołu jest oczyszczenie przestrzeni płac. Biorąc pod uwagę, że Randle zostanie ograniczonym wolnym agentem, prawdopodobnie otrzyma cenne kontrakty od innych zespołów, gdy Lakers nie zdecydują się na dopasowanie kontraktu. Aby zapobiec sytuacji, w której Lakers ostatecznie nic nie dostali, zamierzają po prostu wyrzucić Randle'a.
 
Oczywiście wszystko nie jest absolutne. Według wewnętrznych informacji, Lakers zdecydują się go zatrzymać, jeśli Lakers nie dokonają transakcji Randle przed ostatecznym terminem handlu. Najprawdopodobniej pozostanie to, że Lakers zawiedli w bitwie kuzynów, są również na czwartym miejscu, aby mieć osobę, która może utrzymać się na scenie. W końcu, z powodów zarobkowych, pensja Randalla musi być znacznie niższa niż Cousins.