Atlanta Hawks Spójrz, aby kontynuować Streak Win przeciwko Pacer

Atlanta Hawks próbują czegoś nowego w ostatnich trzech meczach w tym sezonie, grając w dobrą koszykówkę. Hawks wyglądają na spójnych i wygrały trzy z rzędu dla trenera Pierce'a.
 
Atlanta Hawks siedzą na 12. miejscu na Wschodzie (9-23), a trzy z dziewięciu zwycięstw pojawią się w ostatnich trzech meczach. Teraz Hawks przyniosą zwycięstwo do Atlanty, kiedy to będą walczyć w drużynie Pacera.
 
Obserwowanie, jak Hawks zebrało trzy zwycięstwa z rzędu, było dobrą zabawą dla fanów Hawk, którzy znoszą trwający już bardzo długi sezon.
 
Próba zebrania czterech zwycięstw będzie wyzwaniem, ponieważ Hawks weźmie dziś udział w imprezie Pacers w Atlancie.
 
John Collins i Trae Young doprowadzili w tym sezonie do awansu Hawksa, Collins ma średnio 18 punktów, a Young ukończył 15 punktów.
 
Collins jest przykładem tego, co trenerska kadra naucza w tym młodym zespole Hawks. Pędzi bez przerwy, gra twardą markę obrony i daje zespołowi bardzo potrzebne zagrożenie, aby zdobyć bramkę w farbie.
 
Young jest bardziej finezyjnym graczem, który oferuje drużynie strzelca, który może ułatwić lepszą grę niż większość punktów w całej Lidze.
 
Jego zdolność do znalezienia człowieka otwartego i założenia kolegów z drużyny jest kłopotliwa dla nowicjusza. Jeśli Hawks będą kontynuować ciągłe zwycięstwa, będzie to spowodowane tym, że Collins i Young utorują drogę do listy odrzuconych.
 
Dzisiejszy mecz z Pacersami będzie dobrym sprawdzianem po tym, jak drużyna pokonała Czarodziei, Tłoki i Knicksów.
 
Trae Young musi być coraz lepszy i prowadzić pierwszą jednostkę, jest to szczególnie ważne, gdy John Collins walczy z powodu kontuzji. Young jest przyszłością Jastrzębia i będzie nadal pokazywał, dlaczego dziś w Atlancie.